WARSAW MOTORCYCLE RACING TEAM

Forum ekipy Warszawskiej


  • Index
  •  » Moto
  •  » Marcin uczy nas w weekend na cargo:)

#1 2009-05-06 12:57:31

Kuba

Administrator

1719599
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Marcin uczy nas w weekend na cargo:)

Otoz moze nie kazdy wie ale Sir Kobialken pobiera intensywne lekcje jazdy sportowej w Promotorze
Troche z tego powodu jest bardziej sfrustrowany niz zadowolony chyba, bo go tam gnebia ostro non stop:)

Ale zadeklarowal sie pouczyc nas wszystkich w weekend i przekazac nam nieco tajemnej wiedzy pobranej w klasztorze gurów:)

Wierze ze jego wiedza pozwoli nam sie stac nastepcami Vale albo conajmniej Kędziora


"Dream as if you'll live forever,live as if you'll die today."

Offline

 

#2 2009-05-06 14:54:59

Sir Kobiałken

nierób

3597040
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-05-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Marcin uczy nas w weekend na cargo:)

A i owszem. Z racji tego, że moto świeżak  jestem i lubie widzieć mój sprzęt w stanie idealnym, bez szlifów, krzywych felg etc. postanowiłem zapisać się gdzieś, gdzie na cudzym sprzęcie polatam i pouczę się nowych technik. I tak wybór padł na Promotora. Placyk mają na bemowie, latam zdezelowanym gs500 co jednak nie przeszkadza w sprawnym zamykaniu obu opon - co prawda ja jeszcze tego nie robię, ale luz, dajcie mi trochę czasu
Póki co jestem na półmetku 4h za mną 4 przede mną i muszę powiedzieć, że człowiek nic nie potrafi. Totalnie nic.  Począwszy od siedzenia na siodle, a na technice jazdy kończąc. Generalnie polecam wszystkim, bo można sporo cennych rad i doświadczeń wynieść. Poza tym promotor to taka społeczność, która bardzo często lata razem i wynajmuje tory (w pobliżu wawy) albo przynajmniej płyty lotniska (modlin) gdzie można sobie już w praktyce wszystkie tips & tricks wykorzystać. Wbijając się w jej struktury dużo łatwiej można wkręcić się na pojeżdżawki. No i to by było na tyle... Napiszę coś więcej w piątek wieczorem już po zakończeniu I-go etapu



Lesson no. 1.
Jak prawidłowo siedzieć na moto?

Na pewno nie tak jak ja w avatarze

Ostatnio edytowany przez Sir Kobiałken (2009-05-06 16:38:34)

Offline

 
  • Index
  •  » Moto
  •  » Marcin uczy nas w weekend na cargo:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl